Krémový REMOVER 5g

Odstraňovač lepidla na mihalnice

€10,20
Kód: 200289KR
Krémový REMOVER 5g
Krémový REMOVER 5g
Novinka
Darček ku každému nákupu
Darček ku každému nákupu

Doprava zdarma od 70€
Doprava zdarma
od 70€
Rýchle doručenie do 48 hodín
Rýchle doručenie
do 48 hodín
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma

Zľava na ďalší nákup
Zľava na ďalší nákup

Podrobný popis

Krémový odstraňovač možno použiť už 24 hod. po aplikácii mihalníc, napr.  v prípade, ak sa u klienta vyskytla alergická reakcia alebo iritácia.

Tento krémový odstraňovač ľahko rozpúšťa lepidlo na mihalnice, takže umelé mihalnice možno rýchlo a jednoducho odstrániť za krátky čas. Na odstránenie lepidla na mihalnice stačí malé množstvo tohto odstraňovača. Vďaka tuhšej, krémovej konzistencii nesteká do očí. Neobsahuje alkohol, čím sa minimalizuje podráždenie oči. Hypoalergénne zloženie bráni podráždeniu pokožky.

Odstraňovač je možné použiť aj na odstránenie zvyškov lepidla z pinziet alebo pokožky rúk.

Návod na použitie: Neneste malé množstvo odstraňovača na dve mikrokefky alebo dve vatové tyčinky a jemne nimi prejdite po mihalniciach na spojoch lepidla. Nechajte odstraňovač pôsobiť 2-3 minúty a mihalnice pomocou pinziet, mikrokefiek alebo vatových tyčiniek odstráňte. Po odstránení umelých mihalníc, okolie očí a mihalnice dočistite vodou. 

Pozor! Ak sa produkt dostane do očí, vypláchnite ich vodou a kontaktujte lekára. Ak sa pri používaní produktu objaví začervenanie alebo nepríjemný pocit, poraďte sa s lekárom.

Pred použitím dostatočne pretrepať. Po použití nádobu pevne uzatvorte. Vyhýbajte sa kontaktu s očami alebo pokožkou. Uchovávajte pri izbovej teplote. Produkt držte mimo dosahu detí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k predlžovaniu mihalníc
konzistencia: krémová
alkohol free: áno
hypoalergénny: áno
objem: 5g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: