Umelé mihalnice Jinx

mihalnice vcelku vhodné na domáce použitie
Položka bola vypredaná…
€6,20
Kód: 200298
Umelé mihalnice Jinx
Darček ku každému nákupu
Darček ku každému nákupu

Doprava zdarma od 70€
Doprava zdarma
od 70€
Rýchle doručenie do 48 hodín
Rýchle doručenie
do 48 hodín
Vzorky zdarma
Vzorky zdarma

Zľava na ďalší nákup
Zľava na ďalší nákup

Podrobný popis

Nalepovacie umelé mihalnice vcelku sú vysokokvalitné mihalnice vhodné na domáce použitie, ako aj na použitie v kozmetických salónoch.

Vďaka nim si samé doma vytvoríte efekt predĺžených mihalníc ako z profesionálneho salónu. Tieto mihalnice vaše oči zvýraznia, otvoria a opticky zväčšia. 

Sú vhodné na denné aj večerné líčenie. Mihalnice sú jemné, príjemné na nosenie a pri vhodnej starostlivosti sú určené na opakované použite. 

Lepidlo nie je súčasťou balenia, avšak mihalnice sú na lepivom pásiku, čo uľahčí ich aplikáciu. Je možné ich kombinovať s lepidlom určeným na jednorázové mihalnice, kt. je bežne dostupné napr. v drogérii. Nekombinujte s lepidlom určeným na prefesionálne predlžovanie a zahusťovanie mihalníc.

Použitie: Mihalnice pomocou pinzety jemne odlepte z krabičky, naneste na ne lepidlo na jednorázové mihalnice, chvíľu počkajte a jemne mihalnice aplikujte na prirodzené mihalnice, čo najbližšie k očnému viečku. Mihalnice vcelku pritlačte a pridržte.

Na odstránenie umelých mihalníc jemne uchopte jeden koniec a potiahnite. Mihalnice vyčistite, odstráňte z nich zbytky lepidla, vysušte a uložte do krabičky na ďalšie použitie.

Tip: pred aplikáciou si prirodzené mihalnice vytočte klieštikmi na mihalnice a naneste na riasy riasenku, potom aplikujte mihalnice vcelku

 

D-013

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: